10G, 100G, 200G HZ 1 x 2-cwdm-monokomponentno 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm Optički-transc mreže

10G, 100G, 200G HZ 1 x 2-cwdm-monokomponentno 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm Optički-transc mreže

Opis proizvoda na SFP-1080-Cxx je na CWDM 10G SFP + Optički modul. To je dostupna za sve 8 "glavni" CWDM kanala 1471nm na 1611nm valne

Function

Opis proizvoda

SFP-1080-Cxx je na CWDM 10G SFP + Optički modul. To je dostupna za sve 8 andquot; mainandquot; CWDM 1471nm Kanali za 1611nm valnih Duljina.
Primopredajnik podržava 10G ocijenjeno brzine za Ethernet, SONET, SDH ili Fibre Channel mreže.
SFP 1080 Cxx je generala broja xx koji predstavljaju kombinaciju dvije znamenke koje definiraju wavelegth koristi.
Na primjer, SFP-1080-C47 je CWDM SFP + primopredajnik izvodi valne Duljine 1471nm.
Također postoje dostupne CWDM 10G primopredajnici za nekoliko kanala CWDM 1270 1470nm raspon. Ali ovi moduli su dubokomorske samo
na posebnoj narudžbi. Poduzećem za uklanjanje nasi Raspitajte o dostupnosti takvih modela.
Testirana i pronađeno kompatibilan na raznim 10G Ethernet prebacuje s Cisco, Smreka, Force10, Edge-Core i drugih proizvođača.
SFP 1080 Cxx 10G SFP + CWDM 80 Km primopredajnik specifikacije
Faktor oblikaSFP
Brzina9.95 do 10.3 Gb/s
Optički konektordvostruki LC
Operacijski udaljenost80 km
Moćjedan 3.3v
UsklađenostMSA SFF-8431, RoHS
Način radaCWDM ITU kanala
Vlakna tipaJednomodno 9/125um
Valna DuljinaCWDM ITU rešetka (1471 ~ 1611nm)
Digitalna dijagnostikaDa (SFF-8472 popustljiv)

Sopofiber'sCoarse valnoj duljini Podjela multipleksor (CWDM) koristi tehnologije tankog filma premazom i vlasnička dizajn sobe toka metala vezivanja mikro optika pakiranje. To provideslow gušenje, izolacija visoke kanal, širok prolaz bend, osjetljivost na niske temperature i epoksi besplatno Optički put.

Značajke

• Niska gušenje

• Širok prolaz bend

• Izolacija visoke kanal

• Visoka stabilnost i pouzdanost

• Epoksi-slobodan na Optički put

Aplikacija

• Linija za nadgledanje

• WDM mreža

• Telekomunikacijske

• Mobilne aplikacije

• Vlakna Optičko pojačalo

• Pristup mreži

Osnovne Značajke:

Parametar

Specifikacija

Kanal valna Duljina (nm)

1260 ~ 1620

Centar valna Duljina točnost (nm)

±0.5

Razmak između kanala (nm)

20

Kanal Passband (@-0.5dB propusnost (nm)

andgt; 13

Prolaz kanala gušenje (dB)

≤0.6

Odraz kanal gušenje (dB)

≤0.4

Povratni kanal (dB)

andlt; 0,3

Izolacija (dB)

Susjedna

andgt; 30

Sobe susjedne

andgt; 40

Inertion gubitak Temperature osjetljivost (dB/℃)

andlt; 0,005

Valna Duljina temperatura prebacuje (nm/℃)

andlt; 0,002

Polarizacije ovisi gubitak (dB)

andlt; 0,1

Polarizacija način disperzije

andlt; 0,1

Usmjerenost (dB)

andgt; 50

Povratak Loss(dB)

andgt; 45

Rukovanje Maksimalna snaga (mW)

300

Opterating temperatura (℃)

-25~+75

Temperatura skladištenja (℃)

-40~85

Paket dimenzije (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um Loose tube)

Specifikacije se mogu promijeniti bez najave.

Iznad specifikacije su za uređaj bez konektora.

Informacije o naručivanju

CWDM

X

XX

X

X

XX

Razmak između kanala

Prolaz kanala

Vlakna tipa

Dužine vlakna

In/Out priključak

C = CWDM rešetke

04 = 4 kanala

08 = 8 kanala

16 = 16 kanala

18 = 18 kanala

N = N kanal

1 = gola vlakna

2 = 900um

labava cijev

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = ništa

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC


Opis
Grubo valne divizija multipleksor (CWDM) koristi tehnologije tankog filma premazom i vlasnička dizajn sobe toka metala vezivanja mikro optika pakiranje. To provideslow gušenje, izolacija visoke kanal, širok prolaz bend, osjetljivost na niske temperature i epoksi besplatno Optički put.

Osnovne Značajke:

Parametar

Specifikacija

Kanal valna Duljina (nm)

1260 ~ 1620

Centar valna Duljina točnost (nm)

±0.5

Razmak između kanala (nm)

20

Kanal Passband (@-0.5dB propusnost (nm)

andgt; 13

Prolaz kanala gušenje (dB)

≤0.6

Odraz kanal gušenje (dB)

≤0.4

Povratni kanal (dB)

andlt; 0,3

Izolacija (dB)

Susjedna

andgt; 30

Sobe susjedne

andgt; 40

Inertion gubitak Temperature osjetljivost (dB/℃)

andlt; 0,005

Valna Duljina temperatura prebacuje (nm/℃)

andlt; 0,002

Polarizacije ovisi gubitak (dB)

andlt; 0,1

Polarizacija način disperzije

andlt; 0,1

Usmjerenost (dB)

andgt; 50

Povratno gušenje (dB)

andgt; 45

Rukovanje Maksimalna snaga (mW)

300

Opterating temperatura (℃)

-25~+75

Temperatura skladištenja (℃)

-40~85

Paket dimenzije (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um Loose tube)

Specifikacije se mogu promijeniti bez najave.

Iznad specifikacije su za uređaj bez konektora.

Informacije o naručivanju

CWDM

X

XX

X

X

XX

Razmak između kanala

Prolaz kanala

Vlakna tipa

Dužine vlakna

In/Out priključak

C = CWDM rešetke

04 = 4 kanala
08 = 8 kanala
16 = 16 kanala
18 = 18 kanala
N = N kanal

1 = gola vlakna
2 = 900um labav cijev

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = ništa
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC

PDF
1 x 2 CWDM monokomponentni (3 luka)

Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača od 10 g, 100 g, 200 g hz 1 x 2-cwdm-monokomponentno 80km-sfp-1080-cxx-sfp-10-cwdm Optički-transc mrežu za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi slobodan kupiti jeftini proizvodi izrađeni u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: 10g, 100g, 200g hz 1 x 2-cwdm-monokomponentno 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm Optički-transc mreža proizvođača, tvornički napravljen u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Kontaktiraj nas
SOPO optičke komunikacije Co

Adresa: JinDiDa industrija zona, Langkou industrija Pak, Dalang ulica, Longhua novi District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: 18818523155@163.com

SOPO optičke komunikacije Co
foottop