1310nm, 1470nm 220m, 10km Dom primopredajnik 10gbase Gigabit SFP Zx Adapter Gbic SFP vlakana priključak za kabel

1310nm, 1470nm 220m, 10km Dom primopredajnik 10gbase Gigabit SFP Zx Adapter Gbic SFP vlakana priključak za kabel

10GBASE LRM X2 primopredajnik (MMF, 1310nm, 220 m, SC, DOM) OEM detalje proizvoda i običaja u partnerstvu s mnoštvom svijeta klasa OEM proizvođač više od 8 godina

Function

10GBASE LRM X2 primopredajnik (MMF, 1310nm, 220 m, SC, DOM)

Detalji o proizvodu

Broj dijela

X2-10GSR-31

Naziv dobavljača

Fiberstore

Vrsta obrasca

X2

Brzina Max podataka

10Gbps

Valna Duljina

1310nm

Kabel Max udaljenost

220m

Sučelje

SC duplex

Optičke komponente

FP 1310nm

Tip kabela

MEĐUNARODNI MONETARNI FOND

Podrška za DOM

Da

TX Power

-6,5 ~-0.5dBm

Osjetljivosti prijemnika

andlt; -14.4dBm

Raspon Temperature komercijalnih

0 do 70° C (32 do 158° F)

HTS usklađen kod

8517706000

OEM andamp; Carinske

U partnerstvu s raznim svjetske klase OEM proizvođače preko 8 godina, Sopofiber je u mogućnosti pružiti prilagođenu i isplativa rješenja visoke kvalitete za sve potrebe i specifikacije, uključujući Optički dizajn, inženjerski, Tiskanoj ploči (PCB) izgled i električni dizajn, softver andamp; Firmware dizajn, Integrirani sklop, posebnim naljepnicama, itd. S rastom prodaje i povoljne povratne informacije korisnika, Sopofiber je bio brzo širi diljem svijeta i postaje vodeći pružatelj optičke komunikacijske industrije. Ako ste zainteresirani za naše proizvode, slobodno nam se obratite.

Pakiranje andamp; Označavanje

Ovako lako da uzmu, dobro čuvane primopredajnik paket je označen i označen zadani bysopofiberas. Prilagođena oznaka ili paket rješenja su dostupne kao zahtjev.

10GBASE LR X2 primopredajnik (SMF, 1310nm, 10 Km, SC, DOM)

Detalji o proizvodu

Broj dijela

X2-10GLR-31

Naziv dobavljača

Fiberstore

Vrsta obrasca

X2

Brzina Max podataka

10Gbps

Valna Duljina

1310nm

Kabel Max udaljenost

10km

Sučelje

SC duplex

Optičke komponente

DFB 1310nm

Tip kabela

SMF

Podrška za DOM

Da

TX Power

-8.2 ~ 0.5dBm

Osjetljivosti prijemnika

andlt; -14.4dBm

Raspon Temperature komercijalnih

0 do 70° C (32 do 158° F)

HTS usklađen kod

8517706000



Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača 1310nm, 1470nm 220 m, 10 km dom primopredajnik 10gbase gigabit sfp zx gbic sfp vlakana kabela priključak adapter za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi slobodan kupiti jeftini proizvodi izrađeni u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: 1310nm, 1470nm 220m, 10km dom primopredajnik 10gbase gigabit SFP zx prilagodnik gbic SFP vlakana konektor proizvođača kabela, tvornica, napravljen u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Kontaktiraj nas
SOPO optičke komunikacije Co

Adresa: JinDiDa industrija zona, Langkou industrija Pak, Dalang ulica, Longhua novi District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: 18818523155@163.com

SOPO optičke komunikacije Co
foottop