1gb / 2gb, 4 luka/8 luka/24 Port 2 x 2 zaobići mehanički velikom brzinom vlakana optičkog Vag mikro Coax dodir Hdmi prekidač

1gb / 2gb, 4 luka/8 luka/24 Port 2 x 2 zaobići mehanički velikom brzinom vlakana optičkog Vag mikro Coax dodir Hdmi prekidač

Sopofiber' 2x2BA Optički prekidač je poznat po visokih performansi, niske gušenje i kompaktne dimenzije.

Function

Sopofiber'2x2BAOpticalSwitchisfamousforitshighperformance, lowinsertionlossandcompactdimension.

ItisanidealComponentforOADM, OXC, systemmonitorandprotection. Withcompactpackage,

itcanbeeasytointegrateintoahighdensityopticalcommunicationsystem.

Značajke

1. LowInsertionLoss

2. WideWavelengthRange

3. LowCrosstalk

4.HighStability, HighReliability

5.Epoxy freeonOpticalPath

6.LatchingandNon vezao

Aplikacija

1. MetropolitanAreaNetwork

2. Componenttesting

3. SystemMonitor

4. ConfigurableOADM

Performanse

Parametri


FY - 2 × 2BA

WavelengthRange

Nm

1260~1650

OperatingWavelength

Nm

1310/1550

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.0

ReturnLoss

dB

≥50

Preslušavanja

dB

≥60

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Ponovljivost

dB

≤±0.02

Energetske

v

3.0or5.0

Životni vijek

puta

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Težina

g

25

Dimenzije

Mm

(L) 55 (W) 30 × (H) 12.8 (±0.1 ~ 0,2 mm) customizationisavailable.

Električni

Specifikacije

Napon

Struja

Otpor

5VLatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5VNon vezao

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3VLatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3VNon vezao

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

OrderingInformation

Način rada

Valna Duljina

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Konektor

S = SM

M = MM

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

162 = 1625nm

13/15=1310/1550

X: drugi

3 = 3V

5 = 5V

L = vezao

N = sobe vezao

5=50/125

6=62.5/125

9 = 9/125

X = drugima

25 = 250um

90 = 900um

20 = 2.0 mm

X = drugima

05 = 0,5 m

10 = 1.0 m

15 = 1,5 m

X = drugima

OO = ništa

FP = FC/PC

DI = FC/APC

SP = SC/PC

SA = SC/APC

STP = ST/PC

STA = ST/APC

LP = LC/PC

LA = LC/APC

X: drugi

Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača od 1 gb/2 gb, 4 luka/8 luka/24 porta 2 x 2 zaobići mehaničke brzine vlakana optičkog vag mikro laskanje dodir hdmi prekidač za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi slobodan kupiti jeftini proizvodi izrađeni u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: 1gb / 2gb, 4 luka/8 luka/24 porta 2 x 2 zaobići mehaničke brzine vlakana optičkog vag mikro laskanje dodir hdmi prekidač proizvođačima, tvornice, proizveden u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Kontaktiraj nas
SOPO optičke komunikacije Co

Adresa: JinDiDa industrija zona, Langkou industrija Pak, Dalang ulica, Longhua novi District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: 18818523155@163.com

SOPO optičke komunikacije Co
foottop