4,8,16 CH 1 x 2 cwdm uređaj Mux Demux Fiber Optic multipleksor SFP 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm Transmode

4,8,16 CH 1 x 2 cwdm uređaj Mux Demux Fiber Optic multipleksor SFP 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm Transmode

Korištenjem pasivni multiplexers, nekoliko optička kanala za različite valne dužine mogu kombinirati, koji će omogućiti više

Function

Korištenjem pasivni multiplexers, nekoliko optička kanala za različite valne dužine mogu kombinirati, koji će omogućiti više usluga da se prenose zajedno putem vlakana bez smetnji. Ono što čini to moguće je činjenica da različite boje svjetlosti (valnih Duljina) ne utječu jedna na drugu. Za prijenos, svijetlim bojama su složen na koristeći specifične valne Duljine filter (multipleksiranje) i vlakana. U (drugim primanje) kraj linije, valne su opet podijeljena, ili radije, demultiplexed. Stoga, bilo koji prijenos linija sastoji se od multipleksor i demultipleksor.

Pasivni multipleksor i demultipleksor modul jesu rad sa CWDM mrežu prema ITU G.694.2 standard. Multipleksor/demultipleksor stalak moduli su dio širok asortiman funkcionalnih modula za ugradnju u modularne police sustavi iz MICROSENS. Osim desktop kućišta, korisnici mogu odabrati 19andquot; šasija sa 12 mjesta. Kada koristite multi utor šasije, pretvarač mogu se kombinirati s modula iz porodice Enterprise pristup. Osim toga, MICROSENS portfelj proizvoda nudi aktivan pretvarači za Optički ili električni/Optički adaptacija podataka kanala odgovarajuće valne Duljine i potrebne raspone.

Koristeći WDM kao prijenos tehnologija, mrežnih operatora možete izgraditi infrastrukturu koja se može proširiti Ovisno o potrebi. Osim toga, Kapaciteti na svim pod-područjima mreže su proširiv. Ovo predstavlja prednost druga tehnologija može pružiti. Korištenje pasivni multiplexers je od interesa za kabelske mreže operatora, previše. Ova tehnologija će omogućiti pružanje dodatnih usluga kao što su Kombinirajući usluge dvosmjerne podataka s fukncija TV prijenosa bez ikakvih problema prilikom korištenja postojeće infrastrukture.

  • Broj modela:1U19 palac 8CH CWDM

  • Certifikat:CE, ISO, RoHS

  • Broj kanala:8CH

  • Kanal centar valna Duljina:1470-1610nm

  • Polarizacije ovisi gubitak:0.1db

  • Povratno gušenje:50db

  • Vrijeme isporuke:3-7working dana

  • Zaštitni znak:DF

  • Porijeklo:Kina

  • Vrsta:1u19 palac 8CH CWDM

  • Uvjet:Novi

  • Veličina:19 palac

  • Passband mreškanje:0.3db

  • Usmjerenost:55db

  • Vlakna tipa:SMF 28e

  • Dimenzije paketa:(L) 100andamp; #215 (W) 80andamp; #215; (H) 10mm

  • Specifikacija:CE, ROHS, ISO


    ParametriJedinicaSpecifikacije
    Broj kanalaCH8
    Valna Duljina kanala centarNm1470/ 1490/ 1510/ 1530/ 1550/ 1570/ 1590/ 1610
    Kanal PassbandMinNm±7.5/±6.5
    GušenjeMaxdBandlt; 2,2
    IzolacijaSusjedni kanalMindB30
    Nesusjednih kanalMindB40
    Passband RippleMaxdB0.3
    Polarizacije ovisi gubitakMaxdB0.1
    UsmjerenostMindB
    55

    Povratno gušenje
    MindB50
    Polarizacija način disperzijeMaxPS
    0.1
    Moć rukovanjeMaxmW500
    Konjski rep i vrstu PoveznikaCOM0,9/mm crni labava cijev s priključkom
    Ostalim lukama0.9mmwhite labav cijev s priključkom
    Vlakna tipaSMF 28e
    Dužine vlaknamandamp; #8805; 1
    Radna temperaturaandamp; #176; C-10 ~ 70
    Temperatura skladištenjaandamp; #176; C-40 ~ 85
    Dimenzije paketaMm(L) 100andamp; #215 (W) 80andamp; #215; (H) 10


    Sopofiber nudi na puni raspon od CWDM Mux-Demux i Optički Dodaj Drop Multipleksor (OADM) jedinica to molba svih vrsta aplikacija i mrežnih rješenja. Neki najčešći su: Gigabit andamp; 10G Ethernet, SDH/SONET, ATM, ESCON, Fibre Channel, FTTx i CATV.

    Sopofiber je grubo valne divizija multipleksor (CWDM Mux/Demux) koristi tehnologije tankog filma premazom i vlasnička dizajn sobe toka metala vezivanja mikro optika pakiranje. Ona pruža niske gušenje izolacija visoke kanal, širok prolaz bend, niske temperature osjetljivost i epoksi besplatno Optički put.

    Naši proizvodi CWDM Mux Demux daju do 16 kanala ili čak 18-kanal Multiplexing na jedan vlakana. Dospijeća na niskim gušenje potrebno je u WDM mrežama, možemo dodati "Skip Component" u modulu CWDM Mux/Demux smanjiti IL kao opcija. Standardni tip CWDM Mux/Demux paket uključuje: ABS kutija paket, LGX pakcage i 19" 1U rackmount.

    Značajke

    • Niska gušenje

    • Širok prolaz bend

    • Izolacija visoke kanal

    • Visoka stabilnost i pouzdanost

    • Epoksi-slobodan na Optički put

    • Pristup mreži

    Aplikacija

    • Linija za nadgledanje

    • WDM mreža

    • Telekomunikacijske

    • Mobilne aplikacije

    • Vlakna Optičko pojačalo

    • Pristup mreži

    Izvođenje specifikacije za 8 + 1 CH CWDM modul

    Parametri

    8 + 1 CH Mux

    8 + 1 CH Demux

    Kanal valna Duljina (nm)

    1270-1610 ili 1271-1611

    Točnost centar valna Duljina (nm)

    ± 0.05

    Razmak između kanala (GHz)

    20nm

    Kanal Passband (@-0.5dB propusnost (nm)

    /± ± 7,5 6,5

    Gušenje (dB) (bez Preskoči komponenta)

    ≦2.8

    Gušenje (dB) (sa Preskoči komponenta)

    ≦2.0

    Ujednačenost kanala (dB)

    ≦0.6

    Povratni kanal (dB)

    ≦0.3

    Izolacija (dB)

    Susjedna

    ≧30

    Sobe susjedne

    ≧40

    Express Port

    ≧12

    Umetanja gubitak Temperature osjetljivost (dB / ° C)

    ≦0.005

    Valna Duljina temperatura prebacuje (nm / ° C)

    ≦0.002

    Polarizacije ovisi gubitak (dB)

    ≦0.1

    Polarizacija način disperzije (ps)

    ≦0.1

    Povratno gušenje (dB)

    ≧50

    Usmjerenost

    ≧45

    Maksimalna energija rukovanja (mW)

    300

    Radna temperatura (° C)

    -40 ~ +85

    Temperatura skladištenja (° C)

    -40 ~ +85

    Paket dimenzije (mm)

    W80 L100 X X 10

    Napomena: Svi parametri su za uređaj bez konektora.

    Informacije o naručivanju


    CWDM

    X

    XX

    X

    XX

    X

    X

    X

    Razmak između kanala

    Broj kanala

    Konfiguracija

    1 kanal

    Vlakna tipa

    Dužine vlakna

    In/Out priključak

    C = CWDM rešetke

    04 = 4 CH

    08 = 8 CH

    16 = 16 CH

    18 = 18-CH

    N = N-CH

    M = Mux

    D = Demux

    27 = 1270/1271nm

    ……

    47 = 1470/1471nm

    49 = 1490/1491nm

    ……

    61 = 1610/1611nm

    SS = poseban

    1 = gola vlakna

    2 = 900um labav cijev

    3 = 2 mm kabela

    4 = 3 mm kabela

    1 = 1 m

    2 = 2 m

    S = odrediti

    0 = ništa

    1 = FC/APC

    2 = FC/PC

    3 = SC/APC

    4 = SC/PC

    5 = ST

    6 = LC

    S = odrediti



    Sopofiber nudi na puni raspon od CWDM Mux-Demux i Optički Dodaj Drop Multipleksor (OADM) jedinica to molba svih vrsta aplikacija i mrežnih rješenja. Neki najčešći su: Gigabit andamp; 10G Ethernet, SDH/SONET, ATM, ESCON, Fiber Channel, FTTx i CATV.

    Naša gruba valne divizija multipleksor (CWDM Mux/Demux) koristi tehnologije tankog filma premazom i vlasnička dizajn sobe toka metala vezivanja mikro optika pakiranje. Ona pruža niske gušenje izolacija visoke kanal, širok prolaz bend, niske temperature osjetljivost i epoksi besplatno Optički put.

    Naši proizvodi CWDM Mux Demux daju do 16 kanala ili čak 18-kanal Multiplexing na jedan vlakana. Dospijeća na niskim gušenje potrebno je u WDM mrežama, možemo dodati "Skip Component" u modulu CWDM Mux/Demux smanjiti IL kao opcija. Standardni tip CWDM Mux/Demux paket uključuje: ABS kutija paket, paket LGX i 19" 1U rackmount.

    Osnovne Značajke:

    Parametar

    4 kanala

    8 kanala

    16 kanala

    Mux

    Demux

    Mux

    Demux

    Mux

    Demux

    Kanal valna Duljina (nm)

    1270~1610/1271~1611

    Razmak između kanala (nm)

    20

    Kanal Passband (@-0.5dB propusnost (nm)

    ±7.5/±6.5

    Gušenje (dB)

    ≤1.5

    ≤2.5

    ≤3.5

    Ujednačenost kanala (dB)

    ≤0.6

    ≤1.0

    ≤1.5

    Povratni kanal (dB)

    andlt; 0,3

    Izolacija (dB)

    Susjedna

    NIJE DOSTUPNO

    andgt; 30

    NIJE DOSTUPNO

    andgt; 30

    NIJE DOSTUPNO

    andgt; 30

    Sobe susjedne

    NIJE DOSTUPNO

    andgt; 40

    NIJE DOSTUPNO

    andgt; 40

    NIJE DOSTUPNO

    andgt; 40

    InsertionLoss temperatura osjetljivost (dB/℃)

    andlt; 0,005

    Valna Duljina temperatura prebacuje (nm/℃)

    andlt; 0,002

    Polarizacije ovisi gubitak (dB)

    andlt; 0,1

    Polarizacija način disperzije

    andlt; 0,1

    Usmjerenost (dB)

    andgt; 50

    Povratak Loss(dB)

    andgt; 45

    Rukovanje Maksimalna snaga (mW)

    300

    OperatingTemperature (℃)

    -5~+75

    Temperatura skladištenja (℃)

    -40~85

    Paket dimension(mm)

    L100 x W80 x H10

    L141x W115x H18

    L120 x W80 x H18

    Specifikacije se mogu promijeniti bez najave.

    Specifikacije se mogu promijeniti bez najave.

    Informacije o naručivanju

    CWDM

    X

    XX

    X

    XX

    X

    X

    XX


    Razmak između kanala

    Broj kanala

    Konfiguracija

    1 kanal

    Vlakna tipa

    Dužine vlakna

    Konektor

    C = CWDM rešetke

    04 = 4 kanala

    08 = 8 kanala

    16 = 16 kanala

    18 = 18 kanala

    N = N kanal

    M = Mux

    D = Demux

    O = OADM

    27 = 1270nm

    ……

    47 = 1470nm

    49 = 1490nm

    ……

    61 = 1610nm

    SS = poseban

    1 = gola vlakna

    2 = 900um labav cijev

    3 = 2mmCable

    4 = 3mmCable

    1 = 1 m

    2 = 2 m

    S = odrediti

    0 = ništa

    1 = FC/APC

    2 = FC/PC

    3 = SC/APC

    4 = SC/PC

    5 = ST

    6 = LC

    Sopofiber'sCoarse valnoj duljini Podjela multipleksor (CWDM) koristi tehnologije tankog filma premazom i vlasnička dizajn sobe toka metala vezivanja mikro optika pakiranje. To provideslow gušenje, izolacija visoke kanal, širok prolaz bend, osjetljivost na niske temperature i epoksi besplatno Optički put.

    Osnovne Značajke:

    Parametar

    Specifikacija

    Kanal valna Duljina (nm)

    1260 ~ 1620or1271 ~ 1611

    Razmak između kanala (nm)

    20

    Kanal Passband (@-0.5dB propusnost (nm)

    andgt; 13

    Prolaz kanala gušenje (dB)

    ≤0.6

    Odraz kanal gušenje (dB)

    ≤0.4

    Povratni kanal (dB)

    andlt; 0,3

    Izolacija (dB)

    Susjedna

    andgt; 30

    Sobe susjedne

    andgt; 40

    Inertion gubitak Temperature osjetljivost (dB/℃)

    andlt; 0,005

    Valna Duljina temperatura prebacuje (nm/℃)

    andlt; 0,002

    Polarizacije ovisi gubitak (dB)

    andlt; 0,1

    Polarizacija način disperzije

    andlt; 0,1

    Usmjerenost (dB)

    andgt; 50

    Povratak Loss(dB)

    andgt; 45

    Rukovanje Maksimalna snaga (mW)

    300

    Opterating temperatura (℃)

    -20~+75

    Temperatura skladištenja (℃)

    -40~85

    Paket dimenzije (mm)

    Φ5.5x34

    Specifikacije se mogu promijeniti bez najave.

    Iznad specifikacije su za uređaj bez konektora.

    Informacije o naručivanju


    CWDM

    X

    XX

    X

    X

    XX


    Razmak između kanala

    Prolaz kanala

    Vlakna tipa

    Dužine vlakna

    Konektor

    C = CWDM rešetke

    27 = 1270nm

    ……

    47 = 1470nm

    49 = 1490nm

    ……

    61 = 1610nm

    1 = gola vlakna

    2 = 900um slobodi

    cijev

    1 = 1 m

    2 = 2 m

    0 = ništa

    1 = FC/APC

    2 = FC/PC

    3 = SC/APC

    4 = SC/PC

    5 = ST

    6 = LC





    Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača 4,8,16 ch 1 x 2 cwdm uređaj mux demux vlakana vidnog multipleksor sfp 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm transmode za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi slobodan kupiti jeftini proizvodi izrađeni u Kini iz naše tvornice.

    Hot Tags: 4,8,16 ch 1 x 2 cwdm uređaj mux demux vlakana vidnog multipleksor SFP 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm transmode grede, tvornica, proizveden u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
    Srodni proizvodi
    Kontaktiraj nas
    SOPO Optical Communication Co, Ltd

    Adresa: JinDiDa Industrijska zona, Langkou Industrija Pak, Dalang ulici, Longhua Novi District, Šenžen, Kina

    Telefon: +86-755-23124132

    Faks: 86-755-23774378

    E-pošte: sales1@sopo.net.cn

    SOPO Optical Communication Co, Ltd
    foottop