4,8,16ch-cwdm-mux-demux-cwdm-module SFP Mini Cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm

4,8,16ch-cwdm-mux-demux-cwdm-module SFP Mini Cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm

SOPOfiber nudi na puni raspon od CWDM Mux-Demux i Optički Dodaj Drop Multipleksor (OADM) jedinica to molba svih vrsta aplikacija i mrežnih rješenja.

Function

SOPOfiber nudi na puni raspon od CWDM Mux-Demux i Optički Dodaj Drop Multipleksor (OADM) jedinica to molba svih vrsta aplikacija i mrežnih rješenja. Neki najčešći su: Gigabit andamp; 10GEthernet, SDH/SONET, ATM, ESCON, Fibre Channel, FTTx i CATV.

SOPOfibersand #39; Grubo valne divizija multipleksor (CWDM Mux/Demux) koristi tehnologije tankog filma premazom i vlasnička dizajn sobe toka metala vezivanja mikro optika pakiranje. Ona pruža niske gušenje izolacija visoke kanal, širok prolaz bend, niske temperature osjetljivost i epoksi besplatno Optički put.

Naši proizvodi CWDM Mux Demux daju do 16 kanala ili čak 18-kanal Multiplexing na jedan vlakana. Dospijeća na niskim gušenje potrebno je u WDM mrežama, možemo dodati "Skip Component" u modulu CWDM Mux/Demux smanjiti IL kao opcija. Standardni tip CWDM Mux/Demux paket uključuje: ABS kutija paket, LGX pakcage and19 "1U rackmount.

Značajke

Niska gušenje

Širok prolaz bend

Izolacija visoke kanal

Visoka stabilnost i pouzdanost

Epoksi-slobodan na Optički put

Pristupne mreže

Aplikacija

Praćenja linije

WDM mreža

Telekomunikacija

Mobilne aplikacije

Pojačalo optičkog vlakna

Pristup mreži

Osnovne Značajke:

Parametar

4 kanala

8 kanala

16 kanala

Mux

Demux

Mux

Demux

Mux

Demux

Kanal valna Duljina (nm)

1270~1610

Centar valna Duljina točnost (nm)

±0.5

Razmak između kanala (nm)

20

Kanal Passband (@-0.5dB propusnost (nm)

andgt; 13

Gušenje (dB)

≤1.6

≤2.5

≤4.5

Ujednačenost kanala (dB)

≤0.6

≤1.0

≤1.5

Povratni kanal (dB)

0.3

Izolacija (dB)

Susjedna

NIJE DOSTUPNO

andgt; 30

NIJE DOSTUPNO

andgt; 30

NIJE DOSTUPNO

andgt; 30

Sobe susjedne

NIJE DOSTUPNO

andgt; 40

NIJE DOSTUPNO

andgt; 40

NIJE DOSTUPNO

andgt; 40

Inertion gubitak Temperature osjetljivost (dB /)

andlt; 0,005

Valna Duljina temperatura prebacuje (nm /)

andlt; 0,002

Polarizacije ovisi gubitak (dB)

andlt; 0,1

Polarizacija način disperzije

andlt; 0,1

Usmjerenost (dB)

andgt; 50

Povratno gušenjedB

andgt; 45

Rukovanje Maksimalna snaga (mW)

300

Opterating temperatura (℃)

-5~+75

Temperatura skladištenja (℃)

-40~85

Paket dimenzije (mm)

L100 x W80 x H10

L142 x W102 x H14.5

Specifikacije se mogu promijeniti bez najave.

Iznad specifikacije su za uređaj bez konektora.

Informacije o naručivanju

CWDM

X

XX

X

XX

X

X

XX


Razmak između kanala

Broj kanala

Konfiguracija

1 kanal

Vlakna tipa

Dužine vlakna

In/Out priključak

C = CWDM rešetke

04 = 4 kanala

08 = 8 kanala

16 = 16 kanala

18 = 18 kanala

N = N kanal

M = Mux

D = Demux

O = OADM

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = poseban

1 = gola vlakna

2 = 900um labav cijev

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 m

2 = 2 m

S = odrediti

0 = ništa

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = odrediti


Opis:

Mini CWDM Mux a Demux modul zasniva se na filter tehnologije tankog filma i slobodnog prostora paket tehnologija, koristi za multipleks ili de-multipleks kanala 4 ili 8 kanala CWDM valne Duljine u rasponu od 1271 ~ 1611nm, a pgrade luka nije obavezan.

značajke

Niska gušenje

Visoka izolacija
Niska PDL
Kompaktni dizajn
Visoka pouzdanost i stabilnost


Aplikacija
Aplikacija

CWDM sustav
PON mrežama
CATV Linkovi


Usklađenost
Usklađenost

√ Telcordia GR-1209-CORE-2001
√ Telcordia GR-1221-CORE-1999.
√ RoHS


Specifikacije

Specifikacija



Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača 4,8,16ch-cwdm-mux-demux-cwdm-module sfp mini cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi slobodan kupiti jeftini proizvodi izrađeni u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: 4,8,16ch-cwdm-mux-demux-cwdm-module SFP mini cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm proizvođačima, tvornice, proizveden u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Kontaktiraj nas
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresa: JinDiDa Industrijska zona, Langkou Industrija Pak, Dalang ulici, Longhua Novi District, Šenžen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop