4 način digitalni Audio van Fiber Optičkih olovo Pon Plc-razvodnici

4 način digitalni Audio van Fiber Optičkih olovo Pon Plc-razvodnici

PLC (Planar Lightwave Circuit) Razvodnici su jedan način Razvodnici sa čak splita omjer od unosa vlakana više izlaz vlaknu.

Function

PLC (Planar Lightwave Circuit) Razvodnici su jedan način Razvodnici sa čak splita omjer od unosa vlakana više izlaz vlaknu. Su dostupni split broji: 1 x 4 1 x 8, 1 x 16 i 1 x 32. PLC Razvodnici su availble sa 900µm labava cijev singlemode vlakna i prekinut ili nedovršena po vašim potrebama. Unconnectorized PLC razvodnici opremljene bez konektora za lako furnirom ili connectorization. Connectorized PLC Razvodnici su dostupni sa vašim izborom Fiber Optičkih konektora: LC/UPC, LC/APC, SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC i ST/UPC.

Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača 4 puta digitalni audio out vlakana optičkog olovo pon plc-razvodnici za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi slobodan kupiti jeftini proizvodi izrađeni u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: 4 način digitalni audio van vlakana optičkog olovo pon plc-razvodnici proizvođačima, tvornice, proizveden u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Kontaktiraj nas
SOPO optičke komunikacije Co

Adresa: JinDiDa industrija zona, Langkou industrija Pak, Dalang ulica, Longhua novi District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: 18818523155@163.com

SOPO optičke komunikacije Co
foottop