A1X1B Fiber Optičkih Mechanial Gigabit Switch mikro i gigabajt Ethernet Preklopnik

A1X1B Fiber Optičkih Mechanial Gigabit Switch mikro i gigabajt Ethernet Preklopnik

Mehanički Opis 1 x 1 Optički prekidač povezuje Optički kanali po preusmjerava dolazni Optički signal na odabrani izlaz vlakana.

Function

Opis
1 x 1 mehanički prekidač optička povezuje Optički kanali preusmjeravanjem dolazni Optički signal na odabrani izlaz vlakana. To se postiže pomoću patentirana opto-mehanički vlasnički oblik i aktivirati putem upravljačkog signala.
1 x 1 mehanički prekidač optička podržavaju sve valne Duljine u 1260nm ~ 1650nm, nudi ultra visoka pouzdanost, niska gušenje, brze promjene brzina kao dvosmjerni performanse. Optički prekidači su naširoko koristi optičke mreže, zaštita, odašiljač i prijemnik zaštite, mreža Test sistem i transkripciju djela.
Značajke
• Niska gušenje
• Širok valne
• Niska Preslušavanja
• Visoka stabilnost, visoka pouzdanost
• Epoksi-slobodan na Optički put
• Vezao i sobe vezao
Aplikacija
• Blokiranje kanala
• Podesiva dodati/kap
• Sustav nadzora
• Instrumentacija

Osnovne Značajke:

Parametar


FY - 1 × 1T

Valne Duljine

Nm

850

1260~1650

Radni valne

Nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

Gušenje

dB

Typ:0.5 Max: 0,8

Typ:0.4 Max: 0,6

Povratno gušenje

dB

SM≥50、MM≥30

Preslušavanja

dB

SM≥70、MM≥65

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Ponovljivost

dB

≤±0.02

Napajanje

V

3.0 i 5.0

Životni vijek

Puta

≥107

Prekidač vrijeme

MS

≤8

Prijenos snage

mW

≤500

Radna temperatura

-20~+70

Temperatura skladištenja

-40~+85

Dimenzije

Mm

(L) 27 × (W) 12,6 × (H) 8.0 (±0, 2)

Specifikacije se mogu promijeniti bez najave.

Iznad specifikacije su za uređaj bez konektora.

Igle

Tip

PIN

Električni pogon

Stanje senzora

1×1


Klin 1

PIN 5

PIN 6

PIN 10

PIN 2-3

PIN 3-4

Kvadrat 7-8

PIN 8-9

Vezao

P1-P2

V +

GND

--

--

Otvoren

Zatvori

Zatvori

Otvoren

Svjetlost blizu

--

--

GND

V +

Zatvori

Otvoren

Otvoren

Zatvori

Sobe vezao

P1-P2

V +

--

--

GND

Otvoren

Zatvori

Zatvori

Otvoren

Svjetlost blizu

--

--

--

--

Zatvori

Otvoren

Otvoren

Zatvori

Optički put

Specifikacije

Napon

Struja

Otpor

5V vezao

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V sobe-vezao

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V vezao

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V sobe-vezao

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Informacije o naručivanju

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Način rada

Valna Duljina

Napon tip

Kontrolu Model

Vlakna tipa

Vlakna
Promjer

Dužine vlakna

Konektor

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = drugima

3 = 3V
5 = 5V

L = vezao
N = Non -
Vezao

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = drugima

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2.0 mm
30 = 3,0 mm
X = drugima

1 = 1 m
2 = 1,5 m
X = drugima

0 = ništa
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 = ST/PC
6 = ST/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
X = drugima

PDF
1 x 1 Mehaničkih vlakana optičkog prekidač

Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača a1x1b vlakana optičkog mechanial gigabit switch mikro i gigabajt ethernet preklopnik za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi slobodan kupiti jeftini proizvodi izrađeni u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: a1x1b vlakana optičkog mechanial gigabit switch mikro i gigabajt ethernet prebaciti proizvođačima, tvornice, proizveden u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Kontaktiraj nas
SOPO optičke komunikacije Co

Adresa: JinDiDa industrija zona, Langkou industrija Pak, Dalang ulica, Longhua novi District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: 18818523155@163.com

SOPO optičke komunikacije Co
foottop