A1x2l D2 × 2B Mehaničkih vlakana s prorezom optičkog Fotoelektrični Neupravljana prolazan Layer 3 Optisk Dvi Toslink Monitor Prekidać

A1x2l D2 × 2B Mehaničkih vlakana s prorezom optičkog Fotoelektrični Neupravljana prolazan Layer 3 Optisk Dvi Toslink Monitor Prekidać

Opis 1x2L mehanički Optički prekidač povezuje Optički kanali po preusmjerava dolazni Optički signal na odabrani izlaz vlakana

Function

Opis
1x2L mehanički Optički prekidač povezuje Optički kanali po preusmjerava dolazni Optički signal na odabrani izlaz vlakana. To se postiže pomoću patentirana opto-mehanički vlasnički oblik i aktivirati putem upravljačkog signala.
1x2L mehanički Optički Switch podržava sve valne Duljine u 1260nm ~ 1650nm, nudi ultra visoka pouzdanost, niska gušenje, brze promjene brzina kao dvosmjerni performanse. Optički prekidači su naširoko koristi optičke mreže, zaštita, odašiljač i prijemnik zaštite, mreža Test sistem i transkripciju djela.
Značajke
• Neodgovarajući nisku cijenu
• Niska umetanja gubitak
• Izolacija visoke kanal
• Visoka stabilnost, visoka pouzdanost
• Epoksi-slobodan na Optički put
• Vezao i sobe vezao
Aplikacija
• Optičke mreže
• Zaštita/restauracije
• Optički Singnal usmjeravanje
• Podesiva Optički Dodaj/kap
• Zaštita odašiljač i prijemnik
• Mreža Test sistem

Osnovne Značajke:

Parametar


FY - 1 × 2 L

Valne Duljine

Nm

850

1260~1650

Radni valne

Nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

Gušenje

dB

Typ:0.8 Max: 1.2

Typ:0.5 Max: 0,8

Povratno gušenje

dB

MM≥30 SM≥50

Preslušavanja

dB

MM≥35 SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Ponovljivost

dB

≤±0.02

Napajanje

V

3.0 i 5.0

Životni vijek

Puta

≥107

Prekidač vrijeme

MS

≤8

Prijenos snage

mW

≤500

Radna temperatura

-20~+70

Temperatura skladištenja

-40~+85

Dimenzije

Mm

(L)22.0×(W)12×(H)10.5(±0.2)

Specifikacije se mogu promijeniti bez najave.

Iznad specifikacije su za uređaj bez konektora.

Igle

Tip

PIN

Električni pogon

Stanje senzora

1×2

kanal

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Vezao

P1-P2

V +

GND

--

--

Otvoren

Zatvori

Zatvori

Otvoren

P1-P3

--

--

GND

V +

Zatvori

Otvoren

Otvoren

Zatvori

Sobe vezao

P1-P2

V +

--

--

GND

Otvoren

Zatvori

Zatvori

Otvoren

P1-P3

--

--

--

--

Zatvori

Otvoren

Otvoren

Zatvori

Optički put

Specifikacije

Napon

Struja

Otpor

5V vezao

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V sobe-vezao

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V vezao

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V sobe-vezao

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Informacije o naručivanju

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Način rada

Valna Duljina

Napon tip

Kontrolu Model

Vlakna tipa

Vlakna
Promjer

Dužine vlakna

Konektor

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = drugima

3 = 3V
5 = 5V

L = vezao
N = Non -
Vezao

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = drugima

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2.0 mm
30 = 3,0 mm
X = drugima

1 = 1 m
2 = 1,5 m
X = drugima

0 = ništa
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 = ST/PC
6 = ST/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
X = drugima

PDF
1x2L mehanički Optički prekidač

Opis
2x2B Optički prekidač povezuje Optički kanali po preusmjerava dolazni Optički signal na odabrani izlaz vlakana. To se postiže pomoću patentirana opto-mehanički vlasnički oblik i aktivirati putem upravljačkog signala.
2x2B Optički Switch podržava sve valne Duljine u 1260nm ~ 1650nm, nudi ultra visoka pouzdanost, niska gušenje, brze promjene brzina kao dvosmjerni performanse. Optički prekidači su naširoko koristi optičke mreže, zaštita, odašiljač i prijemnik zaštite, mreža Test sistem i transkripciju djela.

Osnovne Značajke:

Parametar

FY-2x2B

Valne Duljine

Nm

850

1260~1650

Radni valne

Nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

Gušenje

dB

Typ:0.8 Max: 1.2

Typ:0.6 Max: 0,8

Povratno gušenje

dB

MM≥30 SM≥50

Preslušavanja

dB

MM≥35 SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Ponovljivost

dB

≤±0.02

Napajanje

V

3.0 i 5.0

Životni vijek

Puta

≥107

Prekidač vrijeme

MS

≤8

Prijenos snage

mW

≤500

Radna temperatura

-20~+70

Temperatura skladištenja

-40~+85

Dimenzije

Mm

(L)27.0×(W)12.6×(H)8.0(±0.2)

Specifikacije se mogu promijeniti bez najave.

Iznad specifikacije su za uređaj bez konektora.

Igle

Parametri

Igle

Električni pogon

Stanje senzora

2 × 2B

Optički put

1

5

2 × 2B

Optički
Put

1

5

2 × 2B

Optički
Put

vezao

P1-P4
P2-P3

V +

GND

vezao

P1-P4
P2-P3

V +

GND

vezao

P1-P4
P2-P3

P1-P3

--

--

P1-P3

--

--

P1-P3

Sobe vezao

P1-P4 P2-P3

V +

--

--

GND

Otvoren

Zatvori

Zatvori

Otvoren

P1-P3

--

--

--

--

Zatvori

Otvoren

Otvoren

Zatvori

Optički put

Specifikacije

Napon

Struja

Otpor

5V vezao

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V sobe-vezao

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V vezao

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V sobe-vezao

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Informacije o naručivanju

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Način rada

Valna Duljina

Napon tip

Kontrolu Model

Vlakna tipa

Vlakna
Promjer

Dužine vlakna

Konektor

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = drugima

3 = 3V
5 = 5V

L = vezao
N = Non -
Vezao

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = drugima

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2.0 mm
30 = 3,0 mm
X = drugima

1 = 1 m
2 = 1,5 m
X = drugima

0 = ništa
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 = ST/PC
6 = ST/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
X = drugima

PDF
2x2B mehanički Optički prekidač


Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača a1x2l d2 × 2b mehaničkih vlakana s prorezom optičkog fotoelektrični neupravljana prolazan sloj 3 optisk dvi toslink monitora Prekidać za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi slobodan kupiti jeftini proizvodi izrađeni u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: a1x2l d2 × 2b mehaničkih vlakana s prorezom optičkog fotoelektrični neupravljana prolazan sloj 3 optisk dvi toslink monitora blizine prekidač proizvođača, tvornica, proizveden u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Kontaktiraj nas
SOPO optičke komunikacije Co

Adresa: JinDiDa industrija zona, Langkou industrija Pak, Dalang ulica, Longhua novi District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: 18818523155@163.com

SOPO optičke komunikacije Co
foottop