Brzi Ethernet A10-100m-SFP-sredstva Obratitelj i vlakana za Bakar Privoljeti pretvarač optičkog vlakna

Brzi Ethernet A10-100m-SFP-sredstva Obratitelj i vlakana za Bakar Privoljeti pretvarač optičkog vlakna

Opis visoke performanse Ekstendera Ethernet vezu vlakana pružaju do 120KM Ethernet proširenja preko jednomodno vlakno.

Function

Opis
Pružaju visoke performanse Ekstendera vlakana Link Ethernet Ethernet proširenja do 120KM preko jednomodno vlakno. Model FS-1100 je idealno za kampus mreže, povezivanje udaljenog LAN i olakšavanje Optički posljednje milje veza gradsko-area network (MAN) i izvan nje. Nudi isplativo rješenje za plug and play za Dalekometni 10Base-T i 100Base-TX Ethernet proširenja i dodatnu korist od 10 / 100M automatsko pregovaranje, što ga čini savršen izbor kada se planira buduće nadogradnje 10Base-T mreža. Ethernet vlakana pretvarači su ultra-minijaturne veličine i imaju zaštićeni RJ45 Ethernet utičnicu, SFP stil optičke veze. Izgrađen-in auto-očitavanje mogućnosti omogućiti puni ili polu-dvosmjernim Ethernet rad sa nijedan oblik potrebna!
Značajke
• Sporazum IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3 100Base-FX MDI/MDI-X automatsko pregovaranje, 10M / 100M automatsko pregovaranje
• Podržava pune/pola Dupleks, Point-to-point transparentan prijenos
• S jednom SFP utorom
• Uključi-i-radi, jednostavan za instalaciju
• Možete umetnuti na 2U 19andquot; 14 mjesta Rackmount (moć vanjskog)
Aplikacija
• 10/100Mbps Gigabit Optički Ethernet na daljinu prijenosnu mrežu

Osnovne Značajke:

Parametar

Specifikacije

Način pristupa

10/100Mbps

Standardna

IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, 100Base-FX;

Valna Duljina

Mulitmode:850 / 1310nm; Jedan-način rada: 1310 / 1550nm (opcija)

Udaljenost

Kategorija 5 upletena par: 100m
Vlakna: multi-modu 50/125,62.5/125μm (max udaljenost do 2 km ili 5km)
Vlakna: Single-načinu rada 8/125,8.7/125,9/125,10/125μm (max udaljenost do 20-120 km)

Luka

Jedan RJ45 priključak:
Za spajanje STP/UTP kategorije 5 upletena parova
Optički priključak:
Multi-mode, dvostruki vlakana: SC ili ST (50, 62,5/125μm)
Jedinstveni mod, dvostruki vlakna: SC ili FC (9/125μm)
Singl modu jedan vlakana: SC ili FC (9/125μm)

Konverzija način

Konverzija medija, trgovina-i-naprijed/rez-kroz

MAC adresu stol

1K

Tampon prostor

1Mbit

Kontrola protoka

Puni Dupleks: kontrola protoka
Pola Dupleks: povratni tlak

Kašnjenje

Trgovina naprijed-: 9.6μs; rez kroz: 0.9μs

BER

andlt; 19-9

MTBF

100 000 sati

LED indikator

PWR (napajanje); FX LINK/ACT (Optički link/akcija)
FDX (FX puni Dupleks), TP LINK/ACT (Parice vezu/akcija)
TP 100 (100M brzina prijenosa od Parice),
FX 100 (100M brzina prijenosa optičko vlakno)

Napajanje

DC5V 1A (vanjski), AC220 0.5A / DC 48 (unutarnje)

Potrošnja energije

andlt; 2W

Radna temperatura

-10 ~ 55ºC

Radna vlažnost

5%~90%

Održavanje temperature

-40 ~ 70 ºC

Održavanje vlažnosti

5% ~ 90% nekondenzirajuće

Dimenzije

71mm (W) * 94mm (D) * 26 mm (H) (izvor napajanja)

Informacije o naručivanju

Modela

valna Duljina

Vlakna

TX luka

Vlakna modu

TX snaga (dBm)

RX Sen.
(dBm)

Udaljenost

FM-1100-02

850/1310nm

SC/ST

RJ-45

MM, Dvoetažni

-22--12

≤-30

2km

FM-1100-L2

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Dvoetažni

-15 -8

≤-37

20km

FM-1100-L4

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Dvoetažni

-8 do -3.

≤-37

40km

FM-1100-L6

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Dvoetažni

-3-0

≤-37

60km

FM-1100-L8

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, Dvoetažni

-8 do -3.

≤-40

80km

FM-1100-10

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, Dvoetažni

-3-0

≤-40

100km

FM-1100-12

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, Dvoetažni

0-3

≤-40

120km

FM-1101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, DVOSMJERNA

-13 -8

≤-36

20km

FM 1101 L2B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, DVOSMJERNA

-13 -8

≤-36

20km

FM-1101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, DVOSMJERNA

-8 do -3.

≤-36

40km

FM-1101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, DVOSMJERNA

-8 do -3.

≤-36

40km

FM-1101-L8A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, DVOSMJERNA

-5 do -3.

≤-36

80km

FM 1101 L8B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, DVOSMJERNA

-5 do -3.

≤-36

80km

PDF
10-100M-Media konverter

Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača brzi ethernet a10-100 m-sfp-sredstva obratitelj i vlakana Bakar koaksijalni vlakno Optički pretvarač za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi slobodan kupiti jeftini proizvodi izrađeni u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: Brzi ethernet a10-100m-SFP-sredstva obratitelj i vlakana Bakar koaksijalni vlakno Optički pretvarač proizvođača, tvornica, napravljen u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Kontaktiraj nas
SOPO optičke komunikacije Co

Adresa: JinDiDa industrija zona, Langkou industrija Pak, Dalang ulica, Longhua novi District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: 18818523155@163.com

SOPO optičke komunikacije Co