Vlakana za Ethernet Pretvornik A10-100-1000 m Media konverter i vlakana za Media Ethernet

Vlakana za Ethernet Pretvornik A10-100-1000 m Media konverter i vlakana za Media Ethernet

Opis FM-3100 serija 10/100/1000 M Ethernet medija pretvornika usvaja prebacivanje tehnologiju koja može ispuniti medija pretvorbe.

Function

Opis
FM-3100 serija 10/100/1000 M Ethernet medija pretvornika usvaja prebacivanje tehnologiju koja može ispuniti medija pretvorbe. To u skladu s IEEE802.3z i IEEE802.3ab standardima i podržava dvije vrste medija mreže veze: 10 /100/1000Base-T i 1000Base-SX/LX. Inter pretvara električne signale od 10/100/1000Base-T Parice s optičkim signalima 1000Base-SX, proteže prijenos udaljenost mreže od 100 m putem bakrenih kabela do 220 m (vlakno veličina: 62.5/125μm)/550m (vlakna veličina: 50/125μm) putem optičkih vlakana kabela. Ona podržava prijenos vlaknima multi-mode dvojan; dvostruki jednomodno vlakno, jednu jednomodno vlakno.
Značajke
• Podrška interkonverzije 10/100/1000Base-TX i 1000Base-SX
• Podržava full-duplex performanse i half-duplex performanse i svoj auto-osjetio
• Podržava automatsko križ povezivanje parica sučelja, olakšavanje puštanje sustava u pogon i instalacija
• Podržava prijenos paketa dugih VLAN
• Podrška Quality of Service (QoS) i osigurati prijenos VoIP pakete
• Podržavaju STP u obliku redundantnih mreža
Aplikacija
• 10/100/1000Mbps brzo Optički Ethernet na daljinu prijenosnu mrežu

Osnovne Značajke:

Parametar

Specifikacije

Način pristupa

10/100/1000Mbps

Standardna

IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit thernet, IEEE802.1qVLAN,
IEEE802.1p QoS, Spanning Tree IEEE802.1d

Valna Duljina

Mulitmode:850; Jedan-način rada: 1310 / 1550nm

Udaljenost

Kategorija 5 upletena par: 100m
Vlakna: multi-modu 50/125,62.5/125μm (max udaljenost do (220 m ili 550 m)
Vlakna: Single-načinu rada 8/125,8.7/125,9/125,10/125μm (max udaljenost do 20-80 km)

Luka

Jedan RJ45 priključak:
Za spajanje STP/UTP kategorije 5 upletena parova
Optički priključak:
Multi-mode, dvostruki vlakana: SC (50, 62,5/125μm)
Jedinstveni mod, dvostruki vlakna: SC ili FC (9/125μm)
Singl modu jedan vlakana: SC ili FC (9/125μm)

Konverzija način

Konverzija medija

MAC adresu stol

1K

Tampon prostor

256kbit

Kontrola protoka

Puni Dupleks: kontrola protoka
Pola Dupleks: povratni tlak

Kašnjenje

Trgovina naprijed-: 9.6μs; rez kroz: 0.9μs

BER

andlt; 19-9

MTBF

100 000 sati

LED indikator

PWR (napajanje), FX VEZA (Optički link akcije), TP LINK1000 (uvrnuta par link1000M),
TP LINK100 (parica povezati 100M), TP ACT (parica paketa prosljeđivanje)

Napajanje

DC5V 1A (vanjski), AC220V 0.5A / DC 48 (unutarnje)

Potrošnja energije

5W

Radna temperatura

-10 ~ 55ºC

Radna vlažnost

5%~90%

Održavanje temperature

-40 ~ 70 ºC

Održavanje vlažnosti

5% ~ 90% nekondenzirajuće

Dimenzije

Vanjsko napajanje: 26mmx 70 mm x 95 mm
Unutarnje napajanje: 30 mm x 110 mm x 140 m

Informacije o naručivanju

Modela

valna Duljina

Vlakna

TX luka

Vlakna modu

TX snaga (dBm)

RX Sen.
(dBm)

Udaljenost

FM-3100-02

850nm

SC/ST

RJ-45

MM, Dvoetažni

-17~-12

≤-20.0

550m

FM-3100-L2

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Dvoetažni

-3~-8

≤-23.0

20km

FM-3100-L4

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Dvoetažni

-3~-0

≤-25.0

40km

FM-3100-L6

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Dvoetažni

andgt; 1

≤-27.0

80km

FM-3101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, DVOSMJERNA

-8~-3

≤-23.0

20km

FM 3101 L2B

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, DVOSMJERNA

-8~-3

≤-23.0

20km

FM-3101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, DVOSMJERNA

-3~0

≤-23.0

40km

FM-3101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, DVOSMJERNA

-3~0

≤-23.0

40km

FM-3101-L6A

T1490/R1550

SC

RJ-45

SM, DVOSMJERNA

-3~0

≤-23.0

60km

FM-3101-L6A

T1550/R1490

SC

RJ-45

SM, DVOSMJERNA

-3~0

≤-23.0

60km

PDF
10-100-1000M-Media konverter

Opis
FM-11 serija Ethernet medija pretvornika možete interconvert električni signali u 10Base-T i 100Base-TX upletena parova sa optičkim signalima 100Base-FX. To proširuje mrežu prijenos udaljenost od 100m putem bakrenih kabela 120km preko vlakno Optički kabel. "Omogućuje podataka za prijenos u dvije različite medije električnih i optičkih mreža tehnologija podataka povezati L2 trgovina-i-naprijed, ili onaj PHY L1 rez kroz). Ona podržava prijenos u dvostruki višemodnog vlakna, dvostruki jednomodno vlakno, jednu jednomodno vlakno.
Značajke
• 0/100Mbps auto-osjetila, olakšavanje nadogradnju mreže
• Ugrađeni efikasno prebacivanje jezgre implementirati kontrolu toka i smanjiti broadcast pakete
• Full-duplex i half-duplex performanse auto osjetio
• Podržava automatsko križ povezivanje parica sučelja, olakšavanje puštanje sustava u pogon i instalacija
• Podrška nisko-timelag prijenos
• Podržava prijenos dugih pakete do to1600 bajtova
• Podržava prijenos paketa dugih VLAN
• Podržavanje Quality of Service (QoS), osigurava prijenos VoIP pakete
• Podržavaju STP u obliku redundantnih mreža
• Iznimno niska Potrošnja energije (manje od 2W), niske topline, pouzdane i stabilne performanse i dugi vijek trajanja

Osnovne Značajke:

Parametar

Specifikacije

Način pristupa

10/100Mbps

Standardna

IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, 100Base-FX;

Valna Duljina

Mulitmode:850 / 1310nm; Jedan-način rada: 1310 / 1550nm (opcija)

Udaljenost

Kategorija 5 upletena par: 100m
Vlakna: multi-modu 50/125,62.5/125μm (max udaljenost do 2 km ili 5km)
Vlakna: Single-načinu rada 8/125,8.7/125,9/125,10/125μm (max udaljenost do 20-120 km)

Luka

Jedan RJ45 priključak:
Za spajanje STP/UTP kategorije 5 upletena parova
Optički priključak:
Multi-mode, dvostruki vlakana: SC ili ST (50, 62,5/125μm)
Jedinstveni mod, dvostruki vlakna: SC ili FC (9/125μm)
Singl modu jedan vlakana: SC ili FC (9/125μm)

Konverzija način

Konverzija medija, trgovina-i-naprijed/rez-kroz

MAC adresu stol

1K

Tampon prostor

1Mbit

Kontrola protoka

Puni Dupleks: kontrola protoka
Pola Dupleks: povratni tlak

Kašnjenje

Trgovina naprijed-: 9.6μs; rez kroz: 0.9μs

BER

andlt; 19-9

MTBF

100 000 sati

LED indikator

PWR (napajanje); FX LINK/ACT (Optički link/akcija)
FDX (FX puni Dupleks), TP LINK/ACT (Parice vezu/akcija)
TP 100 (100M brzina prijenosa od Parice),
FX 100 (100M brzina prijenosa optičko vlakno)

Napajanje

DC5V 1A (vanjski), AC220 0.5A / DC 48 (unutarnje)

Potrošnja energije

andlt; 2W

Radna temperatura

-10 ~ 55ºC

Radna vlažnost

5%~90%

Održavanje temperature

-40 ~ 70 ºC

Održavanje vlažnosti

5% ~ 90% nekondenzirajuće

Dimenzije

71mm (W) * 94mm (D) * 26 mm (H) (izvor napajanja)

Informacije o naručivanju

Modela

valna Duljina

Vlakna

TX luka

Vlakna modu

TX snaga (dBm)

RX Sen.
(dBm)

Udaljenost

FM-1100-02

850/1310nm

SC/ST

RJ-45

MM, Dvoetažni

-22--12

≤-30

2km

FM-1100-L2

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Dvoetažni

-15 -8

≤-37

20km

FM-1100-L4

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Dvoetažni

-8 do -3.

≤-37

40km

FM-1100-L6

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Dvoetažni

-3-0

≤-37

60km

FM-1100-L8

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, Dvoetažni

-8 do -3.

≤-40

80km

FM-1100-10

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, Dvoetažni

-3-0

≤-40

100km

FM-1100-12

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, Dvoetažni

0-3

≤-40

120km

FM-1101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, DVOSMJERNA

-13 -8

≤-36

20km

FM 1101 L2B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, DVOSMJERNA

-13 -8

≤-36

20km

FM-1101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, DVOSMJERNA

-8 do -3.

≤-36

40km

FM-1101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, DVOSMJERNA

-8 do -3.

≤-36

40km

FM-1101-L8A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, DVOSMJERNA

-5 do -3.

≤-36

80km

FM 1101 L8B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, DVOSMJERNA

-5 do -3.

≤-36

80km

PDF
10-100M-Media konverter

Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača vlakana u ethernet pretvornik a10-100-1000 m medija pretvarač i vlakana za media ethernet za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi slobodan kupiti jeftini proizvodi izrađeni u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: vlakana za ethernet pretvornik a10-100-1000 m sredstva obratitelj i vlakana medija ethernet proizvođačima, tvornice, napravljen u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Kontaktiraj nas
SOPO optičke komunikacije Co

Adresa: JinDiDa industrija zona, Langkou industrija Pak, Dalang ulica, Longhua novi District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: 18818523155@163.com

SOPO optičke komunikacije Co
foottop