Fixed-Flange-upc-fiber-optic-attenuator Lc kabel

Fixed-Flange-upc-fiber-optic-attenuator Lc kabel

Opis fiksni Prirubnica SC/UPC Fiber Optičkih prigušivanje zvuka 1 ~ 25dB opcionalno dugotrajne Prigušivači koriste u aplikacijama gdje je naveden unaprijed određene količine svjetlosti gubitak.

Function

Opis
Fiksni Prirubnica SC/UPC Fiber Optičkih prigušivanje zvuka 1 ~ 25dB opcionalno
Fiksni Prigušivači koriste u aplikacijama gdje je naveden unaprijed određene količine svjetlosti gubitak.
Nudimo LC, FC, SC, ST, MU čvrst prigušivanje zvuka sa različitim prigušenja razinu od 1dB 25dB.
Ključne Značajke
• Bellcore popustljiv
• Valna Duljina nezavisni
• Trajnost andamp; Jednostavan i pouzdan struktura
Specifikacije
• Operativni valna Duljina: SM: 1310nm 1550nm
• MM: 850nm, 1300nm
• Povratno gušenje: više od 55dB (UPC)
• Prigušenja točnost: +/-0,5 (1 ~ 10) +/-1.0(11~30)
• Polarizacije ovisi gubitak: manje od 0.2dB
• Max. Optički ulazna snaga: 200 MW
• Operativni Temp raspon: -40 ~ 80 ° C

Opis
Fiksni Prirubnica LC/UPC Fiber Optičkih prigušivanje zvuka 1 ~ 20dB opcionalno
Fiksni Prigušivači koriste u aplikacijama gdje je naveden unaprijed određene količine svjetlosti gubitak.
Nudimo LC, FC, SC, ST, MU čvrst prigušivanje zvuka sa različitim prigušenja razinu od 1dB do 20dB.


Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača fixed-flange-upc-fiber-optic-attenuator lc kabel za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi slobodan kupiti jeftini proizvodi izrađeni u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: fixed-Flange-upc-fiber-optic-attenuator lc proizvođača kabela, tvornica, proizveden u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Kontaktiraj nas
SOPO optičke komunikacije Co

Adresa: JinDiDa industrija zona, Langkou industrija Pak, Dalang ulica, Longhua novi District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: 18818523155@163.com

SOPO optičke komunikacije Co
foottop