Optičke žice Pojasni Ftthfttx 1310nm 1490nm 1550nm ponude FS-FWDM-1550-BPF alati

Optičke žice Pojasni Ftthfttx 1310nm 1490nm 1550nm ponude FS-FWDM-1550-BPF alati

FTTH/FTTx proći 1310nm saviti 1550nm FWDM Filter WDM FTTX Filter WDM modul intenzivno koristi u EDFA, Raman pojačala

Function

FTTH/FTTx Pass 1310nm Odražavaju 1550nm FWDM Filter WDM

FTTX Filter WDM modul intenzivno koristi u EDFA, Raman pojačala, WDM mreža i optička instrumentacija zasniva se na tanki Film Filter (TFF) tehnologije. Uređaj spaja ili razdvaja svjetlo na različitim valnim duljinama u širokom valne. Može proširiti kapacitet jednog vlakana kako bi se postigla dvosmjerne komunikacije, tako da je naširoko koristi u optičke mreže nadogradnje i proširenja, ili uvesti nove sveobuhvatne poslovne itd.

Sopofiber pruža filtar temeljen valne divizija multipleksiranje (WDM) filter uređaji koje su prilagođene za određenu valnu duljinu bendova za posebne primjene. Kao što možda znate, GEPON sistem radi 1310/1490, tako da na CATV signala je isporučeno isti vlakana koristeći 1550nm, i FWDM je mjesto gdje ovo getand #39; s andquot; mixedandquot;.

Detalji stavke

Proći (prijenos) kanal: 1310nmReflection kanal: 1550nmHigh izolacija, pouzdanost i kanal isolationLow gušenje i odlične ekološke reliabilityRoHS usklađeno

Vrsta paketa

Čelična cijev paket za 250um gola vlakna i 900um vlakana
ABS okvir za 900um, 2.0 i 3.0mm vlakana
Napomena: 250um gola vlakna je previše finne biti opremljen s priključkom

Grañevini

Slika Aza T13/R15, T14/R1315, T1415/R13 FTTX Filter WDM
Slika Bza T15/R13, T13/R1415, T15/R1314, T1314/R15 FTTX Filter WDM

Aplikacija

Informacije o naručivanju

Stavka

Valna Duljina

Vlakna tipa

Vrsta paketa

Konektor

Dužine vlakna

FTTX Filter WDM

Kod

TX:Transmission valne Duljine range(nm)

250μm

900μm

2mm

3mm

Čelične cijevi

ABS okvir

LGX kazeta

1U Rack Mount

Nijedna

FC/APC

FC/UPC

SC/APC

SC/UPC

ST/UPC

LC/UPC

LC/APC

Ostali

1m
2m

RX: odraz valne Duljine range(nm)

T31/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310nm

T31/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp; 1550nm

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp; 1550nm

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp; 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp; 1550nm

RX: 1310nm

T3149/R55

TX:1310andamp; 1490nm

RX: 1550nm

FTTH/FTTx proći 1310nm saviti 1490nm andamp; filtar 1550nm FWDM WDM

Detalji stavke

Proći (prijenos) kanal: 1310nmReflection kanala: 1490nm i 1550nmHigh izolacija, pouzdanost i kanal isolationLow umetanja gubitak i odlične ekološke reliabilityRoHS usklađeno


Grañevini

Slika Aza T13/R15, T14/R1315, T1415/R13 FTTX Filter WDM
Slika Bza T15/R13, T13/R1415, T15/R1314, T1314/R15 FTTX Filter WDM

Aplikacija

Informacije o naručivanju

Stavka

Valna Duljina

Vlakna tipa

Vrsta paketa

Konektor

Dužine vlakna

FTTX Filter WDM

Kod

TX:Transmission valne Duljine range(nm)

250μm

900μm

2mm

3mm

Čelične cijevi

ABS okvir

LGX kazeta

1U Rack Mount

Nijedna

FC/APC

FC/UPC

SC/APC

SC/UPC

ST/UPC

LC/UPC

LC/APC

Ostali

1m
2m

RX: odraz valne Duljine range(nm)

T31/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310nm

T31/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp; 1550nm

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp; 1550nm

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp; 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp; 1550nm

RX: 1310nm

T3149/R55

TX:1310andamp; 1490nm

RX: 1550nm

Optička vlakna Pojasni Filter(BPF) WDM FTTX 1550nm FS-FWDM-1550-BPF

Optičko filtriranje je instrument koji se koristi za valne odabir koji možete odabrati potrebne valne dužine od velikog broja valnih Duljina i odbaci dodatak valne. Možete koristiti u valnoj duljini izbor, buka filtar optička pojačala, ponovo izravnanja, Optički multipleksiranje / demultiplexing.

Naša optička optičke Pojasni Filter(BPF) WDM FTTX 1550nm FS-FWDM-1550-BPF zasniva na dokazano Tankoslojni filter tehnologije. Ovaj BPF je naširoko koristi u vlakno Optički komunikacijski sustavi i EDFA gdje su potrebna ravna i široka radni bendova.

Ključne Značajke

Široki radni bandHigh kanal isolationHigh stabilnosti i reliabilityLength: 1MFiber Promjer: 0.9mmConnector: FC/UPC

Aplikacija

EDFAWDM systemsCATV

Specifikacija

Parametar
Tip

BPF 1 * 1 T1550±20

Radni valna Duljina (nm)

1460~1620

Prijenos bend valna Duljina (nm)

1550±20

Odraz bend valna Duljina (nm)

1460 ~ 1515andamp; 1585 ~ 1620

Prijenos gušenje (dB)

≤0.6

Prijenos kanal izolacije

≥20

@ 1460 ~ 1515andamp; 1585 ~ 1620 (dB)

Ravnost kanala (dB)

≤0.3

Povratno gušenje (dB)

≥50

PDL (dB)

≤0.1

Valna Duljina Toplinska stabilnost (nm/℃)

≤0.003

Umetanja gubitak toplinske stabilnosti (dB / ℃)

≤0.005

Vlast rukovanje (mW)

≤500

Radna temperatura (℃)

-5 ~ +70

Temperatura skladištenja (℃)

-40 ~ +85

Vlakna tipa

SMF 28e


Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača optičkih vlakana žice Pojasni ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm bavi fs-fwdm-1550-bpf alate za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi slobodan kupiti jeftini proizvodi izrađeni u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: optičke žice Pojasni ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm bavi fs-fwdm-1550-bpf alata proizvođača, tvornica, napravljen u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Kontaktiraj nas
SOPO optičke komunikacije Co

Adresa: JinDiDa industrija zona, Langkou industrija Pak, Dalang ulica, Longhua novi District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: 18818523155@163.com

SOPO optičke komunikacije Co
foottop