Perčin-besplatno-prostor-izolator Optoelektronička Izolator Ethernet optičkim Izolator prekidač čip

Perčin-besplatno-prostor-izolator Optoelektronička Izolator Ethernet optičkim Izolator prekidač čip

Lice 1. visoka izolacija 2. Kompaktne veličine aplikacije 1. Izvor svjetlosti za Optički pojačala 2. Skladan laserski modul

Function

Značajka

1. HighIsolation

2. CompactSize

Aplikacija

1. LightSourceforOpticalAmplifiers

2. TunablelaserModule

3. SemiconductroLaserModule

PerformanceSpecifications

Parametar

Specifikacija

OperatingWavelength(nm)

1310or1550orCWDMWavelength

Isolation(at23℃)(dB)

≧30

InsertionLoss(at23℃)(dB)

≦0.30

OuterDiameter(mm)

2.5

CapillaryEndAngle(℃)

6~8

FiberType

F0.9mmSMF-28

ConnectorType

FC; SC; ST/LC

OperatingTemperature

-20to + 85

StorageTemperature

-40to + 85

* Allvaluesreferencedwithoutconnector

Orderinginformation

PFSI

X

XX

X

XX


HousingLength

Valna Duljina

FiberLength

U / OutConnector


1 = 14.5mn

2 = prilagođeno

13 = 1310nm

15 = 1550nm

X = prilagođeno

1 = 1,0 m

2 = 1,5 m

3 = 2,0 m

X = prilagođeno

0 = ništa

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC


Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača kikice besplatno-prostor-izolator optoelektronička izolator ethernet Optički izolator prekidač čip za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi slobodan kupiti jeftini proizvodi izrađeni u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: perčin-besplatno-prostor-izolator optoelektronička izolator ethernet Optički izolator prekidač Proizvođači čipova, tvornica, proizveden u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Kontaktiraj nas
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresa: JinDiDa Industrijska zona, Langkou Industrija Pak, Dalang ulici, Longhua Novi District, Šenžen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop