Rs232/rs485 Optoelektronička Izolator Polarizacija-održavanje-Optički-Isoltor

Rs232/rs485 Optoelektronička Izolator Polarizacija-održavanje-Optički-Isoltor

Polarizacijom održavanje optičkog Izolator mogućnosti: 1. visoka izolacija 2. niska umetanja gubitak 3. visoko povratno gušenje 4. visoke izumiranje omjer

Function

PolarizationMaintainingOpticalIsolator

Mogućnosti:

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. HighExtinctionRatio

5. OpticalPathEpoxyFree

Aplikacija:

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberOpticLinks

3. FiberOpticSystemsTesting

4. FiberOpticLANSystems

5. telekomunikacija

PerformanceSpecifications

Parametar

SingleStage

DualStage

OperatingWavelength(nm)

1310 1480or1550

TypicalIsolation(dB)

40

58

MinimumIsolation(dB)

≥30

≥46

TypicalInsertionLoss(dB)

0.4

0.6

MaximumInsertionLoss(dB)

≤0.6

≤0.8

MinimumReturnLoss(In/out)(dB)

55/50

55/50

Min.ExtinctionRatio(dB)

20~23

Bandwidth(Nm)

±15

±30

OperatingTemperature(℃)

-10~+75

StorageTemperature(℃)

-40~+85

FiberType

250umor400umPMFiber

FiberLength(Min.)

1.0metereachend

Dimensions(mm)

Φ5.5xL35(50mmincludingrubberboots)

PowerHanding(mW)

500

* Theabovespecificationsarefordevicewithoutconnectors.

** Fordevicewithconnectors, insertionlosswillbe0.3dBhigher, RLwillbe5dBlowerandERwillbe2dBlower.

OrderingInformation

XXXX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Valna Duljina

Razreda

PigtailStyle

FiberLength

Paket

U / OutConnector

PMIS = SingleStage

Uvodni PRIKAZ = DualStage

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm

LB = LBand

P = nagrada

1 = Barefiber

2 = 900umJacket

1 = 0,75 m

2 = 1,0 m

3 = 1,5 m

S = CustomLength

A = 5.5 X 34

B = ostali

0 = ništa

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC



Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača rs232/rs485 optoelektronička izolator polarizacija-održavanje-Optički-isoltor za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi slobodan kupiti jeftini proizvodi izrađeni u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: rs232/rs485 optoelektronička izolator polarizacija-održavanje-Optički-isoltor proizvođača, tvornica, napravljen u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Kontaktiraj nas
SOPO optičke komunikacije Co

Adresa: JinDiDa industrija zona, Langkou industrija Pak, Dalang ulica, Longhua novi District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: 18818523155@163.com

SOPO optičke komunikacije Co
foottop